Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Správný výběr

Pro správný výběr si musíte položit především dvě otázky…

1)      Jaké zařizovací předměty se chystáte na čerpadlo připojit?

Pokud chcete na čerpadlo napojit toaletu, musíte vybírat z kategorie sanitárních kalových čerpadel. Tato čerpadla mají speciální nožové ústrojí, které dokáže zpracovat fekálie. Pokud plánujete připojit zařizovací předměty bez wc, vybírejte v menu z kategorie sanitárních čerpadel. Alternativou jsou pak centrální přečerpávací stanice, které se neinstalují přímo v mítnosti se zařizovacími předměty. Samostatnou kategorií jsou čerpadla pro kondenzát.

2)      Budete čerpadlo instalovat doma, či se jedná o komerční využití?

Samozřejmě máme v nabídce čerpadla, která jsou uzpůsobena náročnějšímu a častějšímu používání, a proto jsou vhodná pro komerční využití. Často se stává, že si lidé do svých podniků koupí čerpadlo, které je uzpůsobeno na běžné domácí používání a takové čerpadlo nemusí poté vydržet náročné provozní podmínky..

Dalším krokem je výběr optimálního produktu, který bude splňovat Vaše požadavky. Pro jednoduchý výběr Vám může posloužit tabulka všech produktů níže...

V tabulce jsou čerpadla rozřazena do hlavních kategorií. Jasně vidíte, jaké zařizovací předměty, která přečerpávačka zvládne. U přečerpávaček určených pro komerční využití je červeně napsaná poznámka EXPERT.

Variabilita instalace zařizovacích předmětů je díky našim čerpadlům opravdu rozmanitá...


Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz