Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Kontakty

MIRNO s.r.o.
Molákova 577/34
Praha 8
tel: +420 702 919 589
napište nám
IČ: 05490359
DIČ: CZ05490359

Nejprodávanější


Správný výběr

Pro správný výběr si musíte položit především dvě otázky…

1)      Jaké zařizovací předměty se chystáte na čerpadlo připojit?

Pokud chcete na čerpadlo napojit toaletu, musíte vybírat z kategorie sanitárních kalových čerpadel. Tato čerpadla mají speciální nožové ústrojí, které dokáže zpracovat fekálie. Pokud plánujete připojit zařizovací předměty bez wc, vybírejte v menu z kategorie sanitárních čerpadel. Alternativou jsou pak centrální přečerpávací stanice, které se neinstalují přímo v mítnosti se zařizovacími předměty. Samostatnou kategorií jsou čerpadla pro kondenzát.

2)      Budete čerpadlo instalovat doma, či se jedná o komerční využití?

Samozřejmě máme v nabídce čerpadla, která jsou uzpůsobena náročnějšímu a častějšímu používání, a proto jsou vhodná pro komerční využití. Často se stává, že si lidé do svých podniků koupí čerpadlo, které je uzpůsobeno na běžné domácí používání a takové čerpadlo nemusí poté vydržet náročné provozní podmínky..

Dalším krokem je výběr optimálního produktu, který bude splňovat Vaše požadavky. Pro jednoduchý výběr Vám může posloužit tabulka všech produktů níže...

V tabulce jsou čerpadla rozřazena do hlavních kategorií. Jasně vidíte, jaké zařizovací předměty, která přečerpávačka zvládne. U přečerpávaček určených pro komerční využití je červeně napsaná poznámka EXPERT.

Variabilita instalace zařizovacích předmětů je díky našim čerpadlům opravdu rozmanitá...